Ložní povlečení

 

Hledáte takové povlečení, které se pyšní svými pestrými barvami a především kvalitním a příjemným materiálem? Máte problémy se spánkem?

Nabízíme vysoce kvalitní sortiment povlečení v podobě široké škály barev, vzorů a materiálů, ze kterých jsou naše produkty vyrobeny. Vhodným výběrem ložního prádla můžete nejen zútulnit Váši ložnici či dětský pokoj, ale dokonce také zmírnit obtíže s nespavostí.

Povlečení z našeho obchodu rozhodně potěší i ty nejmenší. Děti si mohou vybírat z mnoha pohádkových postav či zvířátek, je libo koně, papouška nebo žábu? Důkazem toho, že jsme mysleli na prvotřídní kvalitu je kategorie povlečení Matějovský, kde si zaručeně vyberou i ti nejnáročnější.
Svou originalitou se pyšní kategorie Creative Bedding, vyznačující se neotřelými a výstředními vzory povlečení. Na druhou stranu milovníci klasiky a chalupářského stylu sáhnou po některém z povlečení kategorie Provence Collection.

Materiál:

Na výběr máte od příjemného bavlněného provedení, které je jemné na dotek a žádané díky svým antialergickým vlastnostem, přes hřejivé flanelové povlečení, jež je vhodné k použití v zimních měsících, až po povlečení s nemačkavou úpravou v podobě krepu. Nechybí také ani oblíbený satén či povlečení z mikrovlákna.
Díky naši mimořádně široké nabídce si zajisté vyberete to pravé povlečení pro Vaši ložnici.

 

EDB

 1. Povlečení Provence

 2. Krepové povlečení

 1. Flanelové povlečení

 1. Mušelinové povlečení

 1. Metráž

 1. Povlečení ENTUZIA

 2. Bavlna DIGITÁL

 1. Povlečení Sleep Well

 2. Mikroflanel

 1. Krep/Mikrokrep

 1. Povlečení MIKROFLANEL

 1. Povlečení PZ

 1. Povlečení SLEEP WELL

 1. Povlečení HOME

Načítání produktů...