Ložní povlečení

 

Hledáte takové povlečení, které se pyšní svými pestrými barvami a především kvalitním a příjemným materiálem? Máte problémy se spánkem?

Nabízíme vysoce kvalitní sortiment povlečení v podobě široké škály barev, vzorů a materiálů, ze kterých jsou naše produkty vyrobeny. Vhodným výběrem ložního prádla můžete nejen zútulnit Váši ložnici či dětský pokoj, ale dokonce také zmírnit obtíže s nespavostí.

Povlečení z našeho obchodu rozhodně potěší i ty nejmenší. Děti si mohou vybírat z mnoha pohádkových postav či zvířátek, je libo koně, papouška nebo žábu? Důkazem toho, že jsme mysleli na prvotřídní kvalitu je kategorie povlečení Matějovský, kde si zaručeně vyberou i ti nejnáročnější.
Svou originalitou se pyšní kategorie Creative Bedding, vyznačující se neotřelými a výstředními vzory povlečení. Na druhou stranu milovníci klasiky a chalupářského stylu sáhnou po některém z povlečení kategorie Provence Collection.

Materiál:

Na výběr máte od příjemného bavlněného provedení, které je jemné na dotek a žádané díky svým antialergickým vlastnostem, přes hřejivé flanelové povlečení, jež je vhodné k použití v zimních měsících, až po povlečení s nemačkavou úpravou v podobě krepu. Nechybí také ani oblíbený satén či povlečení z mikrovlákna.
Díky naši mimořádně široké nabídce si zajisté vyberete to pravé povlečení pro Vaši ložnici.

 1. Povlečení MATĚJOVSKÝ

 2. Povlečení Blanky Matragi

 1. Povlečení s Karlem Gottem

 1. Bavlněné povlečení

 2. Klasické vzory

 1. Bavlna s elastanem

 1. Bavlna DIGITÁL

 1. Krepové povlečení

 1. Flanelové povlečení

 1. Saténové povlečení

 1. MAKO-Satén

 1. Damaškové povlečení

Načítání produktů...