NAŠLI JSTE VÝHODNĚJŠÍ CENU?

Mikroplyš bavlněný ČERVENÝ

Výrobce:
Matějovský

Milujete sametově hebký dotek plyšového povlečení, ale váháte s jeho pořízením kvůli syntetickému základu těchto tkanin? 

 

S velurovým povlečením Matějovský můžete mít heboučké plyšové povlečení se všemi benefity přírodního bavlněného vlákna. 

 

Velur je označení pro různé druhy textilií s krátkým vlasem, které se vyznačují sametovým, jemně „chlupatým“ povrchem. Označení bavlněný mikroplyš používáme s cílem přiblížit povrchovou úpravu velurové tkaniny zákazníkům.

 

Mikroplyš je hojně vyhledávaným materiálem, zejména v zimních měsících, obecně je však nabízen ve variantě 100% polyester (PE). Tento běžně dostupný syntetický materiál je sice hebký na dotek a může působit hřejivým dojmem, ale jeho užitné vlastnosti odpovídají charakteru syntetického vlákna - materiál je neprodyšný, nemá schopnost odvádět vlhkost a citlivějším jedincům může po čase způsobit nežádoucí kožní či jiné obtíže.

 

Bavlněný mikroplyš naší výroby se pyšní vysokým podílem bavlny (80%), kdy zbývajících 20% PE tvoří spodní strukturu pružné tkaniny. Velurové povlečení je nenáročné na údržbu a nevyžaduje žehlení. Kolekce velurového povlečení splňuje kritéria mezinárodní certifikace Oeko-Tex Standard 100.

 

Barva: bílá
Gramáž: 200 g/m2

 

U velurového povlečení neprovádíme zákaznické úpravy!

 

--

 

Milí zákazníci, 
máme radost, že Vás první bavlněný mikroplyš nadchl, a rozhodli jsme se kolekci rozšířit o nové barvy a rozměry. Produkty označené štítkem PŘIPRAVUJEME Vám napoví, na co se můžete těšit začátkem prosince. Uděláme maximum, abyste si mohli svého vysněného "bavlněného plyšáka" pořídit pod stromeček!

Mikroplyš

RozměryCenaMnožství
1x 140/200, 1x 70/90
1 390,00
1x 140/220, 1x 70/90
1 490,00
Povlak 40/40
195,00
Skladem Na cestě