NAŠLI JSTE VÝHODNĚJŠÍ CENU?

Ručník Bloom

Výrobce:
Matějovský

Materiál: 50% modal, 50% bavlna
Gramáž: 600 g/m2

 

Modalové ručníky a osušky jsou vyrobeny z prvotřídních přírodních materiálů. Nová technologie výroby přináší směs modalu (50 %) a bavlny (50 %), která se ve spojení s trendy vzory stane nejen designovým doplňkem Vaší koupelny.

Precizní provedení v kombinaci s revolučním materiálem zajišťuje ještě lepší rozměrovou stabilitu a zářivost barev i po několikanásobném praní. Modalové ručníky a osušky jsou velmi příjemné a přirozeně lesklé, výborně sají a následně rychle schnou, což je nespornou výhodou pro menší koupelny bez možnosti přirozeného větrání.

Ručníky BLOOM Vás překvapí svým jemným elegantním vzhledem. Kombinace bavlny a modalu, který se vyrábí z bukového dřeva, splňuje ty nejvyšší nároky na hebkost a savost. Ručníky jsou hebké a nadýchané, přirozený lesk modalového vlákna dodává povrchu neobyčejné kouzlo. Série je laděna do svěžích odstínů světle a tmavě mátové barvy. Vyšitá bordura s moderním motivem listů se skvěle doplňuje se s barevnými odstíny, které vždy rozzáří Vaší koupelnu.

 

ručník

BarvaMateriálRozměrCenaMnožství
Mátová světláModal30/50
95,00
Mátová světláModal50/100
290,00
Mátová tmaváModal30/50
95,00
Skladem Na cestě

K produktu Ručník Bloom doporučujme